Rondon s výšivkou

9.2.2022
Práce v gastronomii v poslední době přináší jistou prestiž. Mnoho restaurací mezi sebou soupeří o zákazníky formou perfektního menu, skvělého designu restaurace, ale také dokonalého vzhledu svých zaměstnanců.

Restaurace, hotely či jiné provozovny v oboru gastro proto nechávají svým zaměstnancům na pracovní oblečení vytvořit výšivku. Je to jistá propagace firmy, ale také odlišení se od obyčejných zařízení, kde tzv."dress code" téměř neřeší.

Provozy s takto "vyladěným" personálem mají daleko větší šanci na úspěch a zákaznící se k nim rádi vracejí. Kde firma dbá na to jak zaměstnanci vypadají, ukazuje i na to jak se stará o své zákazníky. Toto víme z vlastní zkušenosti.

Často jsme oslovováni, zda je u nás možnost tuto výšivku vytvořit? ANO JE TO U NÁS MOŽNÉ! VŠE ZAŘÍDÍME.

 

Jak na to?!

Stačí jen u nás zakoupit oblečení, na které chcete výšivku vyšít. Nejčastěji jsou to rondony, košile a zástěry.


Poté jen zaškrtnete pod daným produktem v košíku volby
  •     zda chcete logo, jméno nebo logo se jménem                  
  •     nahrajete logo z vašeho pc (nejlépe v pdf. formátu)
  •     vyberete kam chcete logo umístit 
  •     nakonec velikost loga či textu
  •     u textu vybíráte ještě typ písma 

 

Tvorba programu loga je jednorázová, stojí 600 Kč (dělá se vždy u prvního vyšití loga), 100 Kč/ks stojí vyšití. Jakmile budete objednávat u nás opakovaně, tvorbu loga neplatíte a platíte jen za vyšití 100Kč za jeden kus textilu.
Pozor - objednávku je nutné uhradit předem, proto pečlivě zvažte velikost vybraného textilu a nápis. Později již nebude možnost úprav ani vrácení zboží.

Vyšití jména (textu) je jednodušší. Zde si vyberete z fontu písma a zadáte velikost textu. Nemusíte nikde nic nahrávat. Nakonec napíšete text, který chcete vyšít. Zde je cena vyšití 125Kč za jeden kus textilu.
Pozor - objednávku je nutné uhradit předem, proto pečlivě zvažte velikost vybraného textilu a nápis. Později již nebude možnost úprav ani vrácení zboží.

Jakmile máte zaplaceno, je vše na nás! Zařídíme vyšití a do 10 - 15 dní odesíláme k vám domů.


 

Zde si můžete vybrat z našich rondonů!

 

A jak vyšitá loga či jména od nás vlastně vypadají? 

Podmínka však je, že loga a jména vyšíváme jen na u nás zakoupené produkty.