Platba a doprava

 DopravceCena dopravyDobírka
Osobní doručení domů 
(DPD/WeDo/Zásilkovna)
105 Kč30 Kč
ZÁSILKOVNA79 Kč22 Kč
GLS Parcelshop75 Kč15 Kč
GLS doručení na adresu99 Kč25 Kč
Česká pošta - Na poštu95 Kč20 Kč
Česká pošta - Balíkovna85 Kč20 Kč
Česká pošta - balík Do ruky110 Kč20 Kč
Doprava Slovensko domů149 Kč30 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč

MOŽNOSTI PLATBY

Platba na dobírku - cenu zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží od dopravce.
 
Platba přes platební systém GoPay - platit můžete pomocí kreditní karty, Go účet nebo budete přesměrováni na banku, ve které máte svůj bankovní účet. Z něho poté můžete přímo zaplatit za objednané zboží.
 
Platba předem - cenu zboží a cenu dopravy a balného zaplatíte předem na bankovní účet číslo: 2300076786/2010. Po odeslání objednávky Vám bude přiděleno číslo objednávky. Uveďte jej při platbě bankovním převodem jako variabilní symbol platby, toto číslo bude i v předmětu potvrzovacího emailu jako číslo objednávky. Ihned jak přijmeme Vaši platbu na náš účet, zboží vyexpedujeme na Vaši adresu a přesný termín dodání Vám potvrdíme na email nebo telefon.
 
Platba hotově - cenu zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží osobně.
 

ZPŮSOB DOPRAVY

Osobní doručení domů  (DPD/WeDo/Zásilkovna)
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Zboží je důkladně zabaleno a pojištěné proti poškození, krádeži atd. Zásilka je řidičem avizována telefonicky předem, čímž je minimalizována možnost, že Vám zboží nebude včas doručeno.

Zásilkovna 
Dodání cca do 3 pracovních dnů ode dne objednávky. Zaslání do někeré z 1550 poboček v Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Německu, Rakousku, Rumunsku, Ukrajiny a Bulharsku. Nejnižší cena.

GLS doručení na adresu
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Zboží je důkladně zabaleno a pojištěné proti poškození, krádeži atd. Zásilka je řidičem avizována telefonicky předem, čímž je minimalizována možnost, že Vám zboží nebude včas doručeno.

GLS ParcelShop
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. GLS Parcel Shopy tvoří komplexní síť více než 40.000 výdejních a podacích míst po celé Evropě. Parcel Shopy jsou umístěné v provozovnách smluvních partnerů a slouží jako alternativní způsob pro odesílání a vyzvedávání balíků přepravovaných v přepravní síti GLS.

Česká pošta - Balík do Ruky
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. 

Česká pošta - Balíkovna
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Více než 5 300 podacích a výdejních míst.

Česká pošta - Balík na poštu
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.