Platba a doprava

 DopravceCena dopravyDobírka
Osobní doručení domů 
(DPD/WeDo/Zásilkovna)
105 Kč30 Kč
ZÁSILKOVNA79 Kč22 Kč
Česká pošta - Na poštu95 Kč20 Kč
Česká pošta - Balíkovna85 Kč20 Kč
Česká pošta - balík Do ruky110 Kč20 Kč
Doprava Slovensko domů150 Kč30 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč

MOŽNOSTI PLATBY

Platba na dobírku - cenu zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží od dopravce.
 
Platba přes platební systém GoPay - platit můžete pomocí kreditní karty, Go účet nebo budete přesměrováni na banku, ve které máte svůj bankovní účet. Z něho poté můžete přímo zaplatit za objednané zboží.
 
Platba předem - cenu zboží a cenu dopravy a balného zaplatíte předem na bankovní účet číslo: 2300076786/2010. Po odeslání objednávky Vám bude přiděleno číslo objednávky. Uveďte jej při platbě bankovním převodem jako variabilní symbol platby, toto číslo bude i v předmětu potvrzovacího emailu jako číslo objednávky. Ihned jak přijmeme Vaši platbu na náš účet, zboží vyexpedujeme na Vaši adresu a přesný termín dodání Vám potvrdíme na email nebo telefon.
 
Platba hotově - cenu zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží osobně.
 

ZPŮSOB DOPRAVY

Zásilkovna 
Dodání cca do 3 pracovních dnů ode dne objednávky. Zaslání do někeré z 1550 poboček v Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Německu, Rakousku, Rumunsku, Ukrajiny a Bulharsku. Nejnižší cena.

DPD expresní balíková služba
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Zboží je důkladně zabaleno a pojištěné proti poškození, krádeži atd. Zásilka je řidičem avizována telefonicky předem, čímž je minimalizována možnost, že Vám zboží nebude včas doručeno.

Česká pošta - Balík do Ruky
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. 

Česká pošta - Balíkovna
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Více než 5 300 podacích a výdejních míst.

Česká pošta - Balík na poštu
Dodání cca do 2 pracovních dnů ode dne objednávky. Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.